Loading Sündmused
This event has passed.

Mahepõllumajanduse Koostöökogu koostöös Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskusega korraldab 4. novembril k 11.00 – 13.45 välislektoriga infopäeva teemal taastav põllumajandus.
Infopäeva välislektor Juanfran Lopez (Hispaania) on kirglik taastava põllumajanduse tehnikate arendaja, kelle eesmärgiks on kasutada võimalikult palju kohapeal saadaolevaid ressursse, et luua põllumeestele madala maksumusega jätkusuutlikke lahendusi. Tal on oma konsultatsioonitöö kaudu ulatuslik kogemus taastava põllumajanduse praktikate rakendamisel nii väikestes kui ka suuremates ettevõtetes ja seda nii erinevates Euroopa riikides kui ka väljaspool Euroopat.
Infopäev toimub Zoomi keskkonnas, registreerunud osalejatele saadetakse link hiljemalt kaks päeva enne üritust. Välislektori ettekanne tõlgitakse eesti keelde.
Infopäev on tasuta. Osalemiseks on kindlasti vaja registreeruda hiljemalt 30. oktoobriks siin: https://forms.gle/HM1nh4L2E8vfk4mU9
Lisainfo: maheteave@gmail.com
Infopäev läheb arvesse kohustusliku KSM koolitusena.
Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames, toetab Euroopa Liit.
 

Go to Top