Loading Sündmused
This event has passed.

Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab  toidualase teabe esitamise kontaktinfopäeva, mille teemaks on koostisosade loetelu koostamine. Käsitleme detaile nii loengute kui ka arutelu ja küsimuste-vastuste vormis.
Infopäev on mõeldud neile, kellel märgistamise alusteadmised juba olemas ja kes tunnevad huvi nüansside ning detailide vastu. Ootame osalejatelt ettesaadetud küsimusi ning valmisolekut infopäeva käigus arutleda ja kogemusi jagada.
Osa võivad võtta kõik huvitatud isikud. Osalemine on vähese tähtsusega abi (VTA), abisumma ühe osavõtja kohta arvutatakse osavõtjate lõpliku arvu järgi, kuid see ei ületa 150 eurot. Ettevõtte esindajana osalejale on infopäev tasuta, kui ettevõttel on piisavalt VTA jääki. VTA vaba jääki saab kontrollida veebilehelt https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused-kinnisvara/riigiabi
REGISTREERUMINE: https://toiduteave.ee/infopaev-20-09-23-tallinnas-toidualase-teabe-esitamine/
PÄEVAKAVA*:
9:45 – 10:00    Registreerimine, hommikukohv
10:00 – 11:30  Loengud
Mida pidada meeles koostisosade loetelu koostamisel? Koostisosade järjestamine sisalduse kahanevas järjestuses, vee ja lenduvate ühendite esitamine; koostisosade korrektsed nimetused; teatud komponentide väljajätmine loetelust.
Koostisosade koguse esitamine ning allergeenide esitamine
Lisaainete esitamine, s.h tõlgendusotsused ja nende mõju märgistamisele
Lõhna- ja maitseainete esitamine
11:30 – 12:00  Paus
12:00 – 13:30  Aruteluring. Küsimustele vastamine, kogemuste jagamine
*Korraldaja võib vajadusel teha  päevakavas muudatusi
Koolitajad:
Hellika Kallaste, Marit Priinits, Katrin Kempi Regionaal- ja põllumajandusministeeriumi toiduohutuse osakonnast
Tiiu Rand Põllumajandus- ja Toiduameti toiduosakonnast
 
Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ toidu ja toiduohutuse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

Go to Top