Loading Sündmused
This event has passed.

Infopäev toimub Zoomis. Kõigile osalejatele saadetakse individuaalne Zoomi sisenemise link ette infopäeva algust meilile. Registreerimine infopäevale on avatud kuni eelneva päeva kell 17-ni.
Registreerimine 06. septembri 2023 infopäevale GRUPP ON TÄIS!
Registreerimine 13. septembri 2023 infopäevale SIIN
Registreerimine 20. septembri 2023 infopäevale SIIN
Registreerimine 27. septembri 2023 infopäevale SIIN
Vastavalt meetme 6.1 “Põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetus” (edaspidi meede 6.1) määruele, on taotlejal kohustus läbida enne taotluse esitamist ettevõtlusalane infopäev. Kui planeerid esitada 2023. aastal meetme 6.1 taotlusvoorus taotluse, siis palun pane ennast aegsasti kirja ettevõtlusalasele infopäevale. Osa tuleb võtta ühest infopäevast! Peale infopäeva lõppu saadame PRIAsse osalejate logi, mille alusel sisestab PRIA osavõtjad oma andmebaasi.
Infopäevade ajakava ja sisu:
Infopäevade ajakava ja sisu:
9.30-10.00 sisenemine Zoomi
10.00-11.30 Lühiülevaade meetme 6.1 määrusest, äriplaani koostamine ja selle vajalikkus põllumajandusliku ettevõtlusega tegelemisel, tegevuste kirjeldused, näited, küsimustele vastamine.
12.00-13.30 äriplaani koostamine, rahavoogude planeerimise eesmärk, rahavoogude pika- ja lühiajaline planeerimine, näited, küsimustele vastamine
14.00-15.30 ettevõtete rahastamine, finantssuhtarvud, küsimused ja vastused
 
Lektorid Triin Luksepp (MES konsulent maaettevõtlus ja finantsmajandus, mentorlusteenus, toetuste taotlemine valdkondades) ja Angelika Nöps (MES konsulent maaettevõtlus ja finantsmajandus, nõuetele vastavus, toetuste taotlemine valdkondades)
Infopäev on osavõtjatele tasuta.
Korraldaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
Infopäevad viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ (viitenumber 222076) raames ja on osavõtjatele tasuta.

Go to Top