Kohe-kohe on 2023-2024 hooajal ETKÜ jõudluskatses osalevad noored aretuspulli kandidaadid lõpetamas oma söödaväärinduse katset, kasutades selleks Vytelle söötmis-jootmis künasid. Samal ajal käib juba päitsetreening koos sotsialiseerumisega, pügamine ja spermide kontroll, et olla valmis Grande Finale-ks ehk parimate oma tõu esindajate väljaselgitamiseks!

Kel tahe hinnata meie aretajate ja kõikide nende tööd, kes viimase poole aasta jooksul nende arendamiseks, testimiseks, kontrollimiseks oma panuse on andnud- on oodatud osalema 05.04 Keavas toimuval Eesti Parim Lihaveis 2024 noorpullide show-l.

Ja kel soov tunnustada Eesti lihaveiste aretust ja teadaolevalt ainsa taolise jõudluskatse töö tulemust, saab kohe peale show-d valmiva veebikataloogi abil teha valikud oma karja uue aretuspulli ostmiseks läbi 26.04 toimuva veebioksjoni!

Et olla õigeaegselt informeeritud, hoia silm peal Eesti Lihaveisekasvatajate seltsi liikmena meie meililistil, või seltsi ja Eesti Tõuloomakasvatajate ühistu kodu- ja FB lehtedel, ning küsimuste korral võta kohe ühendust!

Kaalumiste, põlvnemiste jms andmeid vaata juba praegu SIIT!

Jaga seda uudist: