📢 2023-2024 hooaja, järjekorras 18-s, Eesti lihaveiste noorpullide jõudluskatse ja parima noorpulli valimise konkurss on läbi saanud ning hulk uusi ja ägedaid pulle omale uut kodu otsimas!

Jõudluskatse viiakse läbi koostööna Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu ja Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi liikmete vahel, edendamaks ja tunnustamaks Eesti lihaveiste aretustööd.

Selleks, et katsefarmis laiemale avalikkusele seni nähtamatult oma jõuvarusid täiendavaid noorpulle enne valikute ja otsuste tegemist tutvustada, ning presenteerida Eesti aretuskarjades valitsevat taset, on koostatud uus veebikataloog, millest leiad kogu info nii veebioksjoni toimumise, kui ka pullide enda kohta koos põlvnemiste, piltide 📷 ja videotega 🎥, mis avanevad kui klikkad märgile YOUTUBE.

 

Eeskujulikule ja hinnatud välimikule lisaks on kõik pullid-

 

👉 kontrollitud põlvnemisega!
👉 veterinaarselt kontrollitud, ja tunnistatud terveks vähemalt 9 uuritud haiguse suhtes! 🩺
👉 kontrollitud jalgade ja sõrgadega!
👉 kontrollitud spermakvaliteediga! 🔬
👉 sotsiaalsed ja saanud päitsetreeningu!
👉 lineaarselt hinnatud!
👉 genoomtestitud! 🧬
👉 hinnatud söödaväärinduse osas Vytelle süsteemi abil! 🍀
👉 06.04.24 hinnatud lihassilma ja marmorsuse näitajate osas!

👉 hinnatud Soome kohtunik Maiju Pesonen poolt 05.04.24 toimunud konkursil Keavas, kus valiti kõikide tõugude parimad ja üldvõitja ehk Champion of the Breeds, ning Champion of the Breeds Reserve võitja! 🏆🥇🥈🥉

📖 Tutvu kataloogiga, mis on nii eesti kui inglise keelne, siin

👩‍⚖️💰Online oksjon toimub 26.04.24, kella 10.00 -st kuni 15.00-ni, kui hakkavad sulguma esimesed pakkumised 5 minutilise intervalliga. Oksjonile, mille leiad aadressil https://loomaturg.ee , saad registreeruda samuti hiljemalt 26.04.24 alates 10.00.

Seega – hoia silm peal!🧐

 

⁉️ Küsimuste korral võta ühendust kataloogis viidatud meiliaadressidel või keidi@lihaveis.ee

Jaga seda uudist: