Alates detsembri algusest on Jõudluskontrolli Keskusel uus koduleht.

Uue kodulehe struktuuris on säilitatud võimalikult palju sarnasusi vana kodulehe struktuuriga, et meie klientidel oleks informatsiooni lihtsam leida. Loomulikult on uuel kodulehel ka mõned uudised, mis samuti kasutamist peaksid hõlbustama

  • Sisselogimine. Sisselogimine kõigisse JKK rakendustesse näeb välja ühtemoodi ja kui olete juba kord sisse loginud, saate juurdepääsu kõigile teile lubatud rakendustele. Sisse logida võite päises oleva lingi “Logi sisse” kaudu või lihtsalt teid huvitavale rakenduse lingile klõpsates. Näiteks Liisusse saate minna avalehelt vastavale pildile klõpsates!
  • NB! Kui töö lõpetate või kui soovite sisse logida teise kasutajana, siis logige eelmise kasutaja õigustest kõigepealt välja päises oleva “Logi välja” nupule klõpsates. Mitmed meie rakenduste kasutajad on sellega olnud kimpus.
  • “Päring” ehk otsimine aitab kodulehel kiiresti jõuda soovitava informatsioonini. Päringut tehes tuleb silmas pidada vana tõde, et mida täpsem on otsingusõna, seda täpsema vastuseni jõuate. Siin ei tohi unustada, et mitme sõna sisestamisel otsib süsteem vasteid mõlemale. Vajaliku informatsiooni leidmist võib hõlbustada ka alajaotustes olev ’Sisukaart’ (näiteks Lihaveiste all olev viimane alajaotus)
  • “Sõbralikud veebiaadressid” – Väljend tuleneb inglise keelsest terminist ’Friendly URL’ ja mis tähendab seda, et veebiaadressile otsa vaadates saab enamasti aru, millega tegu ehk URL’s kasutatakse sõnu, mis kirjeldab antud lehte. Näiteks lihaveiste märgistamist puudutav asub lehel, mille URL on: https://www.jkkeskus.ee/jkk/lihaveised/märgistamine.html.

Uue kodulehe kasutamisel tekkivate probleemide korral võib julgelt võtta ühendust Jõudluskontrolli Keskusega (kas siis vastava spetsialistiga või Jõudluskontrolli Keskuse üldnumbril 738 7700).

Jaga seda uudist: