Olen sündinud ja kasvanud Valgamaal Karula maaliliste kuplite vahel, kus ka minu pere asendas ühel hetkel lüpsilehmad lihaveistega.
Maal kasvamine ajendas mind õppima minema Eesti Maaülikooli põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise erialale. Oma õpingute viimasel aastal kandideerisin piimafarmi farmijuhataja ametikohale, mõistmata päris täpselt, mida see töökoht. endast kujutab. Nii sattusingi erialale, mis pani mu silmad särama ja tundma, et teen asja, mis mulle tõesti meeldib. Otsustasin jätkata õpinguid Maaülikoolis ettevõtluse ja ökonoomika erialal. Tundsin, et selliselt loon endale tugeva põhja loomakasvatuse kõrvale.
Peale kooli lõpetamist olen pidevalt võtnud osa igasugustest loomakasvatuslikest täiendkoolitustest, et rikastada enda teadmisi ja olla kursis uusimate suundadega.

Otsustasin kandideerida Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi tegevjuhi kohale, et võtta vastu uus väljakutse ja anda enda panus seltsi eesmärkide täitmiseks. Minuga saate ühendust e-mailil keidi@lihaveis.ee või telefonil 55 49 475

Keidi Tamm
ELKS tegevjuht

Keidi Tamm: Ebavõrdsus sektorite vahel näitab puudusi riigi eesmärkides

Jaga seda uudist: